Apie Biogrūdus

Apie Biogrūdus

Įkurti įmonę, užsiimančia ekologiškų grūdų realizavimu buvo mano vyro idėja. Vokietijoje, ekologinėje gamyboje, jam teko dirbti apie dešimt metų ir ši darbo sritis jam buvo gerai žinoma. Matėme su kokiais sunkumais susiduria ekologiškai ūkininkaujantys kaimynai, giminaičiai, kai ekologiškai užaugintus javus tenka parduoti už įprastinę – chemizuotos produkcijos kainą, taip lyg ir nuvertinant ekologinės žemdirbystės idėją. Kadangi Vakarų Europoje tokios produkcijos paklausa tik didėja , pasinaudodamas ryšiais ir patirtimi jis ieško ir randa rinkų Lietuvoje užaugintiems grūdams parduoti. Tai mums suteikia savotišką privalumą, kadangi užsienio partneriai linkę labiau pasitikėti pažįstamais žmonėmis, jų rekmendacijomis, reputacija.

Konkurencija šioje srityje labai didelė, nes mūsų ūkininkai užaugina gerų javų, o Lietuva – maža šalis, ekologiškų pasėlių plotai jau kelinti metai mažėja. Tam įtakos turi valstybės politika, sugriežtinti reikalavimai ekologiškai ūkininkaujantiems.

Kiekvienas verslininkas turi savo darbo specifiką, bet be patikimumo, sąžiningumo, bendravimo su žmonėmis negalima pasiekti gerų rezultatų. Stengiamės savo klientų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje nenuvilti, suprantame , kad pasirašytos sutartys turi būti įvykdytos ir į tai dedame visas pastangas.

Ekologinių grūdų supirkimas
Supirkimo kainos
Žemės ūkio technika
Parduodama technika